+38 03477 9 03 02
+38 067 320 45 65
+38 050 233 89 56

с. Вишків, вул. Томинових, 127
Долинський район, Івано-Франківска обл.


Вітаємо на сайті
готельного комплексу Ялинка
Готель Ялинка, затишно причаївся біля підніжжя гори Залома,
що на Івано-Франківщині, Долинського району, в мальовничому бойківському селі Вишків.
НОМЕРИ КОТЕДЖІ ПОСЛУГИ
Чому Ялинка
Тут, на відміну від багатьох курортів Карпат, ще не багатолюдно,
і від цього природа залишилась дикою, первозданною.
В серці бойківщини.

У Вишкові по особливому чисте та смачне повітря, і в залежності від часу доби та пори року воно змінює свій смак та аромат. Етнографічне населення цих гір називається – бойками. Бойки так само, як і гуцули мають свої коломийки, грають на дримбах, цимбалах та трембітах, готують смачну бринзу, банош, деруни. Слово бойко означає – жваво, енергійно, тому за що б не взялись ці люди, вони роблять це з великим завзяттям, та водночас залишаються не надокучливими. Стосується це і гостинності. Готель Ялинка, що є частинкою цієї землі, стане для Вас тим закладом, яким би Ви хотіли його бачити.
Готель для відпочинку з дітьми.

В номерах «Стандарт покращений» та «люкс» діти віком до 6 років проживають з батьками безкоштовно. До вартості проживання включено користування басейном та соляною печерою, настільний теніс. Біля готелю для дітей є ігровий майданчик з гірками, гойдалками, батутом. Прогулянки на свіжому повітрі, ягоди назбирані своїми руками, катання на конях – емоції, які Ви отримаєте тільки тут.
Бізнес-готель, для проведення конференцій, презентацій, навіть звичайних ділових зустрічей тет-а-тет.

Конференц-зал з відео проектором, великим екраном, звуковою підтримкою проектора, фліпчарт, WI-FI. Розмістить до 50 осіб. У Вас є можливість у будь-який момент отримати , або відправити факс, перевірити електронну пошту, роздрукувати потрібні матеріали. В ресторані, що поруч з конференц-залом, хороший вибір напоїв та страв . Там ви можете відсвяткувати укладення вдалої угоди або, навпаки «через чарку» підвести партнера до операції. Також кава-паузи, комплексні обіди, чи банкет для Вашої компанії.
Готель для проведення найголовнішої події в Вашому житті . Весілля в Карпатах.

Запросіть друзів та родичів до ресторану Ялинка. Для Вас ми підготуємо банкет на 60 гостей. Для молодої пари в подарунок кращий номер готелю, для гостей Вашого свята – проживання за спеціальними цінами. Весілля в Карпатах – романтичні спогади на все життя!

ВІДГУКИ

placeholder image
Басейн у Карпатах.

Особливості басейну готельного комплексу "Ялинка":
  • - закритий басейн з підігрівом
  • - довжина басейну 16 м., ширина 4 м., глибиною від 1 м. до 1,5 м.
  • - дитячий басейн 2 м на 2 м , глибиною 50 см.
  • - сучасна система очистки
  • - безкоштовний, бездротовий доступ до інтернету WI-FI.

детальніше

placeholder image
Соляна печера

Соляна кімната, печера, (галокамера) - унікальний немедикаментозний лікувально-профілактичний метод, заснований на використанні природного мікроклімату печер, соляних шахт, гротів. Головним лікувальним компонентом галокамери є її мікроклімат, який характеризується: низькою відносною вологістю (55-70%), постійною температурою повітря (20-24 °С), яке насичене від'ємно зарядженими іонами хлориду натрію та очищене від вірусів, мікробів та алергенів.

детальніше

placeholder image
Карпатська лазня на дровах

Люди здавна знали про користь лазні. Ще видатий лікар Гіпократ приписував половині своїх пацієнтів такі процедури. У процесі історії в кожному регіоні сформувалася своя специфіка будівництва, принципів роботи лазні та навіть етикету. Відвідування лазні стало своєрідною культурою оздоровлення та омолодження.

детальніше


Фотогалерея

Наша адреса

с. Вишків, вул. Томинових, 127
Долинський район, Івано-Франківска обл.

Наші телефони

+38 03477 9 03 02
+38 067 320 45 65

Наш e-mail

yalunkahotel@gmail.com

Copyright © Офіційний сайт "Готельний комплекс "Ялинка". Всі права захищені."