Головна > Ви тут!

Будинок 2

       

Двоповерховий будинок в Карпатах для Вашого відпочинку.

       

Телефон для довідок та бронювання : +38 067 340 51 30, +38 050 100 33 93.

Тарифи на котедж

Будинок для відпочинку з лазнею

Кожна людина планує свою відпустку. Хтось вирушає до теплих країн, хтось – дивитися історичні пам’ятки, а інші шукають свіжого повітря і єднання із природою у Карпатах. Дуже важливо знайти і замовити хороший будинок для відпочинку з лазнею. Вигідні пропозиції гарантує готельний комплекс «Ялинка», адже тут кожен відпочиваючий зможе відчути себе комфортно і затишно.

 

Наші переваги і пропозиції

Гостьовий готель «Ялинка» знаходиться в селі Вишків і складається не тільки зі звичайних номерів, але ще і пропонує недорого зняти невеликі котеджі для сімейного відпочинку із дітьми чи для компанії із декількох людей. Тут можна замовити будиночки як на добу, так і на визначений період. Це дуже зручно для тих, хто любить и вміє планувати свою відпустку.

До послуг подорожуючих буде двохповерховий будинок, який складається із просторої гостинної, де є м’який розкладний диван і телевізор. Також у приміщенні є кухня, облаштована для приготування і прийому їжі. Для того аби насолодитись свіжим гірським повітрям, тут є літня тераса. Другий поверх складається із 2-х спалень із двоспальними ліжками. Ну і який відпочинок у Карпатах може бути без лазні? Тут вона також є, тому можна буде насолодитись відпочинком не тільки душею, але і тілом.

Але це далеко не всі переваги нашого комплексу, адже ще ми гарантуємо:

  • - Конкурентні ціни, які не вищі, аніж в інших готелях.
  • - Тихий і спокійний відпочинок, завдяки вигідному місцю розташування комплексу.
  • - Близьку доступність до Карпат.
  • - Чудовий сервіс і привітливий персонал.

Перед тим, як забронювати будинок із лазнею, вам не потрібно буде думати про те, скільки коштує таке задоволення. Наше обслуговування і ті емоції, які ви отримаєте від відпочинку, в декілька разів перевищують будь-які ціни. 


ВІДГУКИ

placeholder image
Басейн у Карпатах.

Особливості басейну готельного комплексу "Ялинка":
  • - закритий басейн з підігрівом
  • - довжина басейну 16 м., ширина 4 м., глибиною від 1 м. до 1,5 м.
  • - дитячий басейн 2 м на 2 м , глибиною 50 см.
  • - сучасна система очистки
  • - безкоштовний, бездротовий доступ до інтернету WI-FI.

детальніше

placeholder image
Соляна печера

Соляна кімната, печера, (галокамера) - унікальний немедикаментозний лікувально-профілактичний метод, заснований на використанні природного мікроклімату печер, соляних шахт, гротів. Головним лікувальним компонентом галокамери є її мікроклімат, який характеризується: низькою відносною вологістю (55-70%), постійною температурою повітря (20-24 °С), яке насичене від'ємно зарядженими іонами хлориду натрію та очищене від вірусів, мікробів та алергенів.

детальніше

placeholder image
Карпатська лазня на дровах

Люди здавна знали про користь лазні. Ще видатий лікар Гіпократ приписував половині своїх пацієнтів такі процедури. У процесі історії в кожному регіоні сформувалася своя специфіка будівництва, принципів роботи лазні та навіть етикету. Відвідування лазні стало своєрідною культурою оздоровлення та омолодження.

детальніше


Фотогалерея

Наша адреса

с. Вишків, вул. Томинових, 127
Долинський район, Івано-Франківска обл.

Наші телефони

+38 050 233 89 56
+38 067 320 45 65

Наш e-mail

yalunkahotel@gmail.com

Copyright © Офіційний сайт "Готельний комплекс "Ялинка". Всі права захищені."