Головна > Ви тут!

 

Ресторан "Ялинка"

Відвідати ресторан від щирого серця

Кожну світлу хвилину доби відпочиваючі в передгір'ї Карпат присвячують прогулянкам, походам, подорожам. Вечірньою порою, щоб весело провести час в приємній обстановці, розумно відвідати ресторан готелю Ялинка. Цей готель знаходиться в селі Вишків, Долинського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

Заходи, які прикрасять життя

У цьому чудовому ресторані можна недорого провести будь-які заходи:

  • - сімейні урочистості,
  • - державні та релігійні свята,
  • - корпоративи,
  • - банкети з нагоди прийому зарубіжних гостей.

 Особливий шарм і пам'ять на все життя залишає весілля, якщо організувати його в цьому ресторані. Приємно тут і просто випити з другом чашку кави.

       

Кухня Бойківщини

Ресторан відзначається славетною особливою кухнею землі Бойківщини, яка створена з давніх часів під впливом клімату передгір'я Карпат, не надто врожайною землею, але розвиненого скотарства, вівчарства, вміння полювати. У ній велике місце займають страви з дичини: птиці, ведмедини, заячини і навіть з вепра. Обов'язковою складовою їжі є свинина та вироби з неї - дуже смачні ковбаси, солоне, смажене, копчене м'ясо. Особливим умінням володіють кухарі в цих місцях, вміло поєднуючи різні сорти м'яса з плодами фруктових дерев: вишні, груші, яблуні і різними прянощами.

На сайті готелю можна ознайомитися з цінами і умовами, та замовити недорого послуги з організації залу на певну кількість персон.


ВІДГУКИ

placeholder image
Басейн у Карпатах.

Особливості басейну готельного комплексу "Ялинка":
  • - закритий басейн з підігрівом
  • - довжина басейну 16 м., ширина 4 м., глибиною від 1 м. до 1,5 м.
  • - дитячий басейн 2 м на 2 м , глибиною 50 см.
  • - сучасна система очистки
  • - безкоштовний, бездротовий доступ до інтернету WI-FI.

детальніше

placeholder image
Соляна печера

Соляна кімната, печера, (галокамера) - унікальний немедикаментозний лікувально-профілактичний метод, заснований на використанні природного мікроклімату печер, соляних шахт, гротів. Головним лікувальним компонентом галокамери є її мікроклімат, який характеризується: низькою відносною вологістю (55-70%), постійною температурою повітря (20-24 °С), яке насичене від'ємно зарядженими іонами хлориду натрію та очищене від вірусів, мікробів та алергенів.

детальніше

placeholder image
Карпатська лазня на дровах

Люди здавна знали про користь лазні. Ще видатий лікар Гіпократ приписував половині своїх пацієнтів такі процедури. У процесі історії в кожному регіоні сформувалася своя специфіка будівництва, принципів роботи лазні та навіть етикету. Відвідування лазні стало своєрідною культурою оздоровлення та омолодження.

детальніше


Фотогалерея

Наша адреса

с. Вишків, вул. Томинових, 127
Долинський район, Івано-Франківска обл.

Наші телефони

+38 050 233 89 56
+38 067 320 45 65

Наш e-mail

yalunkahotel@gmail.com

Copyright © Офіційний сайт "Готельний комплекс "Ялинка". Всі права захищені."